ایجاد اولین نمایشگاه مجازی «لوازم التحریر ایرانی» در یزد

ایجاد اولین نمایشگاه مجازی «لوازم التحریر ایرانی» در یزد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حمایت از خرید کالای ایرانی به نقل از ایکنا از یزد، محمد حسین ماجدی اردکانی، مدیر کل اداره استاندارد استان یزد 26 شهریورماه در چهارمین نشست شورای فرهنگ‌سازی حمایت از کالای ایرانی در استان اظهار کرد: ایده‌ها و اقدام های صورت گرفته در استان یزد و در راستای حمایت از کالای ایرانی، ابداعی بوده و می‌تواند الگوی ملی باشد .
وی ادامه داد: هماهنگی‌های اولیه لازم با اداره کل آموزش و پرورش استان یزد جهت برگزاری مسابقه عکس دانش آموزی در راستای حمایت از کالای ایرانی و اعلام نتایج در دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی انجام شده است.
ماجدی افزود: مقرر است در اسرع وقت با همکاری واحدهای تولیدی و آموزش و پرورش یزد، اولین نمایشگاه مجازی لوازم التحریر ایرانی نيز راه‌اندازی شود .
محمدحسین مصدق، معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد نیز در این جلسه ضمن ارائه گزارش اقدام‌های صورت گرفته توسط آن دانشگاه در راستای حمایت از کالای ایرانی اظهار كرد: با متخلفان و فروشندگان دارو از طریق شبکه‌های مجازی و غیرمجاز برخوردهای قانونی لازم صورت گرفته و تاکنون موارد مشاهده شده به مراکز قضایی ارجاع داده شده است .
وي در بخش دیگری از ارائه گزارش خود ضمن تشکر از دست اندر‌کارانی که در استقلال صنف لوازم آرایشی و بهداشتی استان دخیل بوده‌اند، افزود: آموزش برچسب ردیابی، رهگیری و کنترل اصالت کالاهای سلامت محور در استان از جمله اقدام های مهم صورت گرفته است كه در ارتقاء سطح آگاهی‌های شهروندان بسیار موثر است .
یادآور می شود در اين نشست نيز از اپلیکیشن «ایران مارکار» كه کالاها‌ی تولیدی ایران با مشخصات کامل را بنا به درخواست تولید‌کنندگان معرفی می‌كند و مواردی نظیر محصولات، نمایندگان فروش، یمت و غیره در آن قابل جستجو هستند، رونمايي شد.

انتهای پیام